top of page

Szerzy się nowa, śmiertelna choroba, zwana ABV!

#Matrix #szczepienia

Nie wiem, czy zauważyliście, że od ponad roku zaczęła się szerzyć i przybiera na sile nowa choroba. Nazywa się ABV (all but vaccines - wszystko oprócz szczepionek). Jest to straszna choroba, która zabija miliony ludzi na całym świecie, w tym świetnie wytrenowanych, młodych sportowców podczas zawodów (o tym będzie nieco dalej).


Podam kilka przykładów. The Times of India donosi, że zimne prysznice mogą spowodować śmierć z powodu problemów z sercem

https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/health-fitness/health-news/heart-attack-study-says-this-shower-habit-could-lead-to-a-heart-attack/photostory/93052679.cms?picid=93052707


... gdy tymczasem Niemcy nakazują swoim obywatelom brać więcej zimnych pryszniców zamiast gorących z powodu załamania dostaw gazu z Rosji. Ach ci straszni Niemcy...

https://www.theguardian.com/world/2022/jul/28/german-cities-impose-cold-showers-and-turn-off-fountains-in-face-of-russian-gas-crisis


Tak więc te same zimne prysznice, które według The Times of India mogą zabić, są lekarstwem na kryzys w Niemczech. Ale wróćmy do tematu ABV.


Wales Online donosi , że nagłe zawały serca mogą być spowodowane również przez... zawrotny wzrost rachunków za energię! A ja myślałem, że powodują tylko zawroty głowy...

https://www.walesonline.co.uk/news/uk-news/energy-bill-price-rise-cause-22971008


O wzrost cen energii i inflację w ogóle należy oczywiście obwiniać Rosję, ale w żadnym razie nie globalistów, drukujących biliony dolarów bez pokrycia... czy też nasz skromny NBP, który „musiał” wydrukować ponad 300 mld złotych dla ratowania nas w czasie pLandemii... Gdzie się podziały te pieniądze? Wyjaśnienie możesz znaleźć w mojej książce, bo to technika okradania ludzi stosowana od dawna i wciąż udoskonalana.


Tak więc, jeśli oszczędzasz energię i bierzesz zimne prysznice, ponieważ Putin odciął gaz, możesz umrzeć z powodu zimnych pryszniców. Ale jeśli jednak płacisz krocie za energię w celu wzięcia gorących pryszniców, możesz umrzeć z powodu wysokiego rachunku za ciepłą wodę , co również jest winą Putina (Putinflacja). Tak czy inaczej, media mówią nam teraz, że to Putin powoduje ataki serca, ale na pewno nie szczepionki na covid. I nie waż się zaprzeczać ani wyjaśniać, bo okażesz się ruską onucą i wielbicielem Putina - tak, jak ja.


Tak więc tej zimy cała Europa Zachodnia może się wyludnić z powodu ABV... Takie czasy.


Ale to nie wszystko. The Sun.com twierdzi, że również opóźnienia lotów mogą spowodować nagły zawał serca! (Nie wspominając ani słowem o brakach personelu lotniczego i obsługi naziemnej spowodowanych zgonami na nową chorobę - ABV)

https://www.the-sun.com/health/5581122/summer-holidays-warning-flight-delays-risk-silent-killers/#:~:text=Experts%20have%20now%20warned%20that,physical%20changes%20in%20the%20body


Toronto Sun dodaje, że możesz również umrzeć z powodu zmian czasu letniego na zimowy

https://torontosun.com/health/diet-fitness/daylight-savings-could-increase-chance-of-heart-disease-strokes-studies


Jednak wszelkie rekordy głupoty lub oszustwa raczej bije New Scientist, który twierdzi, że ataki serca zabijają 5500 Amerykanów rocznie z powodu „burz słonecznych”

https://www.newscientist.com/article/2324402-solar-storms-may-cause-up-to-5500-heart-related-deaths-in-a-given-year/#:~:text=and%20save%2072%25-,Solar%20storms%20may%20cause%20up%20to%205500%20heart,deaths%20in%20a%20given%20year&text=Solar%20storms%20that%20disrupt%20Earth's,repeat%20approximately%20every%2011%20years.


To ciekawe, że zakłócenia w „polu magnetycznym Ziemi spowodowane przez burze słoneczne są tak zabójcze, ale w jakiś tajemniczy sposób maszty 5G są całkowicie bezpieczne. Tak przynajmniej twierdzą „eksperci”.


„Eksperci” (może innej specjalności) twierdzą również, że rosnące rachunki za energię mogą powodować... infekcje dróg oddechowych i problemy ze zdrowiem psychicznym u dzieci! Donosi o tym wspomniany już Wales Online. No nie żartuję...


Te same, mające monopol na prawdę media mówią nam, że wszystkie szczepionki mRNA są niemal w 100% bezpieczne i skuteczne. Mówią nam, że należy podawać je dzieciom. Tymczasem w poprzednim artykule napisałem o bezprecedensowym wzroście popytu na malutkie trumny... który zbiegł się w czasie z szczepieniem małych dzieci przeciw covid.


Przy okazji – nie wiem, czy zwróciliście uwagę na niezwykły wzrost upadków, w tym zgonów zawodowych sportowców podczas zawodów. Dotyczy to już ponad 1200 tych młodych, niezwykle wysportowanych i zdrowych osób. Zbiegło się to w czasie z ich szczepieniami na covid w 2021 i 2022 roku, ale to oczywiście przypadek. Szczegóły każdego takiego przypadku opisuje i analizuje portal goodsciencing.com:

https://goodsciencing.com/covid/athletes-suffer-cardiac-arrest-die-after-covid-shot/


Tak więc, jeśli usłyszysz o nagłej śmierci zaszczepionej osoby, prawdopodobnie będzie to choroba ABV.


Jeśli jednak przeanalizujemy wydarzenia z kilku ostatnich dekad to okaże się, że ta choroba nie jest wcale nowa. W mojej książce „Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes” (sam tytuł już wiele mówi o przyczynach chorób) podałem przykład tej samej choroby:

„...Hinduscy lekarze zauważyli, że polio, choroba, której w Indiach już nie było, zaczęła się szerzyć natychmiast po rozpoczęciu programu szczepień przez Fundację Gatesów:

http://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-

6736(07)61075-7/fulltext

https://doi.org/10.1016/S0140-6736(07)61075-7


Program depopulacji przynosi więc efekty...”


Udostępniajcie, bo tylko świadome społeczeństwo może stawić opór się tym bandytom. Inaczej będzie po nas!
897 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page