top of page

Szerzy się nowa, śmiertelna choroba, zwana ABV!

Nie wiem, czy zauważyliście, że od ponad roku zaczęła się szerzyć i przybiera na sile nowa choroba. Nazywa się ABV (all but vaccines - wszystko oprócz szczepionek). Jest to straszna choroba, która zabija miliony ludzi na całym świecie, w tym świetnie wytrenowanych, młodych sportowców podczas zawodów (o tym będzie nieco dalej).


Podam kilka przykładów. The Times of India donosi, że zimne prysznice mogą spowodować śmierć z powodu problemów z sercem


... gdy tymczasem Niemcy nakazują swoim obywatelom brać więcej zimnych pryszniców zamiast gorących z powodu załamania dostaw gazu z Rosji. Ach ci straszni Niemcy...


Tak więc te same zimne prysznice, które według The Times of India mogą zabić, są lekarstwem na kryzys w Niemczech. Ale wróćmy do tematu ABV.


Wales Online donosi , że nagłe zawały serca mogą być spowodowane również przez... zawrotny wzrost rachunków za energię! A ja myślałem, że powodują tylko zawroty głowy...


O wzrost cen energii i inflację w ogóle należy oczywiście obwiniać Rosję, ale w żadnym razie nie globalistów, drukujących biliony dolarów bez pokrycia... czy też nasz skromny NBP, który „musiał” wydrukować ponad 300 mld złotych dla ratowania nas w czasie pLandemii... Gdzie się podziały te pieniądze? Wyjaśnienie możesz znaleźć w mojej książce, bo to technika okradania ludzi stosowana od dawna i wciąż udoskonalana.


Tak więc, jeśli oszczędzasz energię i bierzesz zimne prysznice, ponieważ Putin odciął gaz, możesz umrzeć z powodu zimnych pryszniców. Ale jeśli jednak płacisz krocie za energię w celu wzięcia gorących pryszniców, możesz umrzeć z powodu wysokiego rachunku za ciepłą wodę , co również jest winą Putina (Putinflacja). Tak czy inaczej, media mówią nam teraz, że to Putin powoduje ataki serca, ale na pewno nie szczepionki na covid. I nie waż się zaprzeczać ani wyjaśniać, bo okażesz się ruską onucą i wielbicielem Putina - tak, jak ja.


Tak więc tej zimy cała Europa Zachodnia może się wyludnić z powodu ABV... Takie czasy.


Ale to nie wszystko. The Sun.com twierdzi, że również opóźnienia lotów mogą spowodować nagły zawał serca! (Nie wspominając ani słowem o brakach personelu lotniczego i obsługi naziemnej spowodowanych zgonami na nową chorobę - ABV)


Toronto Sun dodaje, że możesz również umrzeć z powodu zmian czasu letniego na zimowy


Jednak wszelkie rekordy głupoty lub oszustwa raczej bije New Scientist, który twierdzi, że ataki serca zabijają 5500 Amerykanów rocznie z powodu „burz słonecznych”


To ciekawe, że zakłócenia w „polu magnetycznym Ziemi spowodowane przez burze słoneczne są tak zabójcze, ale w jakiś tajemniczy sposób maszty 5G są całkowicie bezpieczne. Tak przynajmniej twierdzą „eksperci”.


„Eksperci” (może innej specjalności) twierdzą również, że rosnące rachunki za energię mogą powodować... infekcje dróg oddechowych i problemy ze zdrowiem psychicznym u dzieci! Donosi o tym wspomniany już Wales Online. No nie żartuję...


Te same, mające monopol na prawdę media mówią nam, że wszystkie szczepionki mRNA są niemal w 100% bezpieczne i skuteczne. Mówią nam, że należy podawać je dzieciom. Tymczasem w poprzednim artykule napisałem o bezprecedensowym wzroście popytu na malutkie trumny... który zbiegł się w czasie z szczepieniem małych dzieci przeciw covid.


Przy okazji – nie wiem, czy zwróciliście uwagę na niezwykły wzrost upadków, w tym zgonów zawodowych sportowców podczas zawodów. Dotyczy to już ponad 1200 tych młodych, niezwykle wysportowanych i zdrowych osób. Zbiegło się to w czasie z ich szczepieniami na covid w 2021 i 2022 roku, ale to oczywiście przypadek. Szczegóły każdego takiego przypadku opisuje i analizuje portal goodsciencing.com:


Tak więc, jeśli usłyszysz o nagłej śmierci zaszczepionej osoby, prawdopodobnie będzie to choroba ABV.


Jeśli jednak przeanalizujemy wydarzenia z kilku ostatnich dekad to okaże się, że ta choroba nie jest wcale nowa. W mojej książce „Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes” (sam tytuł już wiele mówi o przyczynach chorób) podałem przykład tej samej choroby:

„...Hinduscy lekarze zauważyli, że polio, choroba, której w Indiach już nie było, zaczęła się szerzyć natychmiast po rozpoczęciu programu szczepień przez Fundację Gatesów:

http://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-

6736(07)61075-7/fulltext

https://doi.org/10.1016/S0140-6736(07)61075-7


Program depopulacji przynosi więc efekty...”


Udostępniajcie, bo tylko świadome społeczeństwo może stawić opór się tym bandytom. Inaczej będzie po nas!
917 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page