top of page

Choroba którą możesz pokonać w 2 miesiące

krok po kroku - dzięki znanym i najnowszym osiągnięciom nauki

Choroba nowotworowa 

(w tym bezinwazyjne usuwanie guzów)

Trzy elementy terapii

Guz to grupa dzielących się w niekontrolowany sposób komórek. Te komórki zwane są odróżnicowanymi, ponieważ nie identyfikują się z żadną tkanką, co umożliwia im nieograniczony podział.

Guz to nie jest choroba, a jedynie objaw. Chory jest układ immunologiczny, który powinien usuwać takie komórki.

Jest to również choroba metaboliczna, związana z nieprawidłowym funkcjonowaniem mitochondriów, które służą pozyskiwaniu energii komórkowej.

Dlatego skuteczna metoda wyleczenia (a nie leczenia), oparta o badania kliniczne, ale niesponsorowane przez koncerny farmaceutyczne, bazuje na diecie ketogennej.

Nie jest to jednak jedyny i wystarczający element terapii, ale o tym później. Dlaczego akurat ta dieta i co to ma wspólnego z mitochondriami?

1. Zabierasz komórkom nowotworowym główne (ale nie jedyne) źródło energii...

 

Nie lecz objawów, czyli guzów, ale działaj na przyczyny choroby!

Zamieszczony tekst to fragment książki "Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes", która zawiera nie tylko podbudowę teoretyczną dla wnikliwych, opartą na niemal 1000 prac badawczych i innych rzetelnych źródeł, którą Ty możesz pominąć, stosując wskazówki praktyczne dotyczące skutecznej terapii, podane przystępnie krok po kroku... oraz odżywianie wg "Kuchni Neo" dostępnej w zestawie.

Zestaw tych książek kosztuje mniej niż wizyta u lekarza i mniej niż 1/3 wizyty dietetyka!

NEQ%20okladka-wyd2-%20(1)_edited.jpg
NEO_kuchnia-okladka_przycięta.jpg
bottom of page