top of page

Nowe oczy Wielkiego Brata


Nowe narzędzie do śledzenia tego, co dzieje się w Twoim domu już w nim jest i sam je tam umieściłeś!


WiFi to fale elektromagnetyczne w zakresie 2,4 i 5 GHz. Promieniowanie to oczywiście przenika przez ściany. Podobnie jak promieniowanie widzialne, fale te odbijają się od różnych powierzchni i, po prawidłowym odtworzeniu, można je wykorzystać do stworzenia obrazu...


Rozwój tej technologii sięga przynajmniej 2005 r., kiedy naukowcy stworzyli ultraszerokopasmowy system radarowy do obrazowania krótko-impulsowego o wysokiej rozdzielczości, działający na paśmie ok. 10 GHz. Niedawno technologia ta została rozwinięta tak, że działa już na częstotliwości 5,5 GHz, stosowanej w sieciach WiFi 802.11n/ac, czyli np. w Twoim domu.


Ale nie będę Cię zanudzał techniczną stroną zagadnienia i skomplikowanymi terminami. Nie w tym rzecz. To możesz sprawdzić w podanych źródłach.


W 2019 r. były wykonawca amerykańskiej agencji rządowej DARPA Ray Liu wprowadził na rynek swój pierwszy produkt komercyjny. Oczywiście ma to być sposób na uczynienie świata „bezpieczniejszym, zdrowszym i mądrzejszym”. Twierdzi on, że technologia jest tak dokładna, że wyczuwa nawet Twój oddech za pomocą sygnałów domowej sieci WiFi. Do zastosowania w praktyce produkt wszedł w grudniu 2022 r. pod nazwą DensePose.

Żyjemy już z masową cyfrową inwigilacją, a to jest właśnie kolejny krok. Oprócz umieszczania kamer i mikrofonów w mieszkaniach (np. poprzez „inteligentne” telewizory, elektroniczne nianie, laptopy, a nawet lodówki) technologia ta oferuje kompleksowy i wyjątkowo łatwy oraz dobrze zakamuflowany wgląd w każde pomieszczenie w Twoim domu i miejscu pracy. Prawie jedna trzecia pokolenia Z jest tak zmanipulowana, że opowiada się za instalacją rządowych kamer monitorujących wszędzie, gdzie to możliwe, ale do z pozostałymi? W tym przypadku nie trzeba ich zgody ani poparcia. WiFi po prostu już prawie wszędzie jest. Będą więc mogli, w razie potrzeby, obserwować gdzie jesteś w Twoim domu i co dokładnie robisz - od toalety po sypialnię.


Urządzenia będą mogły np. przesyłać tego typu obrazy do Facebooka, który nie lubi Twoich postów, szczególnie, jeżeli osiągasz większe zasięgi, a uzbrojeni bandyci, zwani służbami porządkowymi, przeprowadzą nalot bez pukania do drzwi. Przesadzam? Przecież nie robisz nic złego.

Pamiętasz, jak aresztowali kobietę w ciąży za „przestępstwo”, polegające na zamieszczeniu informacji o proteście przeciw obostrzeniom pLandemicznym na Facebooku? Jej nazwisko to Zoe Buhler. Może nic Ci to nie mówi, bo to wydarzyło się Australii, ale możesz obejrzeć wideo z jej aresztowania w obecności dzieci przez bandytów w policyjnych mundurach:


Według tamtejszej policji została aresztowana nie za planowanie lub organizowanie jakiejkolwiek niebezpiecznej działalności ani nawet nie za planowanie pokojowego protestu, ale za publikowanie informacji o zbliżającym się proteście!


Uważaj, żeby wygoda życia nie przeważyła nad wolnością, bo z czasem nie będziesz mieć ani jednego ani drugiego. Taki jest właśnie ICH plan. ICH? Kto to taki? Rząd? Policja? Nie, to tylko ICH narzędzia, na niskim szczeblu nawet nieświadome.

Odpowiedzi na to pytanie szukaj w mojej nowej książce pt. Otwórz oczy - ONI czają się w mroku, która ukaże się w październiku...


Źródła:

376 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page