top of page

Organy dzieci i abortowanych płodów w ciągłej sprzedaży... Okazja... kto kupi i na co to komu?W wydaniu 2 mojej książki przytoczyłem mój dawny artykuł, usunięty z FB (kiedy jego zasięg przekroczył 300 tys.), dotyczący ujawnienia handlu organami płodów przez pewną amerykańską organizację, zajmującą się masowymi aborcjami. Dla przypomnienia artykuł ten umieściłem w dalszej części. Problem w tym, że w czasie publikacji nie wiadomo było, kto i w jakim celu kupuje płody (również żywe) i ich organy (np. bijące jeszcze serca).


Teraz sprawa się wyjaśniła. Ale może to tylko kolejna teoria spiskowa. Spróbujmy to sprawdzić...


Naukowcy ze Stanford University twierdzą, że przedłużenie życia może być tak proste, jak pobranie ważnych narządów małych dzieci i przeszczepienie ich ludziom w starszym wieku, którzy chcą żyć wiecznie, a nie umierać w ramach normalnego cyklu życia.


Elity i transhumaniści od dawna interesowali się narządami młodych ludzi w celu przedłużenia życia. To, co kiedyś wydawało się być tylko teorią spiskową, teraz stało się spiskowym... faktem.

Według raportu gazety Telegraph, badania Uniwersytetu Stanford pokazują, że „podanie płynu mózgowo-rdzeniowego młodych myszy starym myszom poprawia funkcjonowanie mózgu”.


Badanie wykazało, że płyn „obudził” procesy, które regenerują neurony i mielinę, która chroni neurony w hipokampie, centrum pamięci w mózgu. Co ważniejsze pokazuje, że ten sam proces można zastosować w badaniach nad przeciwdziałaniem starzeniu się ludzi i że nawet sama młoda krew może odwrócić proces starzenia, a być może nawet leczyć chorobę Alzheimera.


Czy wkrótce koncerny farmaceutyczne wypuszczą na rynek leki „przeciwstarzeniowe” wykonane z niemowląt?


Opublikowane badanie wyjaśnia, że ​​przyszłość medycyny „przeciwstarzeniowej” będzie obejmować właśnie dzieci i niemowlęta, których części ciała i krew mogą pomóc dorosłym żyć dłużej. Telegraph nazywa ten proces „przeszczepami młodości”.


Plotki głoszą nawet, że Kim Dzong-Il, były dyktator Korei Północnej, wstrzykiwał sobie krew młodych dziewic, aby spowolnić proces starzenia. No, ale nie będziemy zajmować się plotkami...

Jak daleko jesteśmy od tej rzeczywistości albo inaczej mówiąc „nowej normalności”? Wg gazety może minąć zaledwie kilka lat, zanim „przeszczepy młodości” w końcu przeniosą się z kart gotyckich powieści grozy do klinik.


Źródła:

https://med.stanford.edu/content/sm/news/all-news/2014/05/infusion-of-young-blood-recharges-brains-of-old-mice-study-finds.html


A teraz obiecany artykuł, który umieściłem też w wyd. 2 mojej książki:


„...Jeśli dasz radę obejrzeć naprawdę wstrząsający materiał, zobacz, jak Planned Parenthood (za pośrednictwem firmy StemExpress) sprzedaje organy ludzkich płodów na czarnym rynku. Nagrano to ukrytą kamerą:

...........

tego materiału na YT już oczywiście nie ma, ale dobrzy ludzie podają działające linki tutaj:

......................

W tej sprawie trwało śledztwo, ale nie przeciw winnym handlu organami, ale przeciw Davidowi Daleidenowi i Sandrze Merritt – dziennikarzom śledczym, którzy ten proceder ujawnili! Zostali oskarżeni o kilkanaście przestępstw związanych z nielegalnym nagrywaniem! Grozi im 10 lat więzienia! Oto fragmenty relacji z toczącego się procesu dziennikarzy (z 11.2019 r.):

„sprzedawali bijące serca zabijanych dzieci do badań naukowych. To porażające zeznanie dyrektor generalnej StemExpress. Przyznała ona w sądzie, że jej firma zaopatrywała naukowców w bijące serca dzieci zabijanych podczas aborcji oraz nietknięte głowy do prowadzenia na nich eksperymentów. Przyznała również, podczas wstępnego przesłuchania dziennikarzy, że główka dziecka może zostać pozyskana przyłączona do ciała dziecka lub może zostać oderwana. To wyjątkowo makabryczne wyznanie, ale nasuwa się pytanie: jak oni pozyskiwali te całkowicie nietknięte dzieci? Jeżeli mamy płód z nietkniętą głową i nienaruszonym ciałem, jak również nienaruszonymi kończynami, to wskazywałoby, że dziecko urodziło się żywe i dopiero potem wycięto mu organy lub że dziecko padło ofiarą nielegalnej aborcji przez częściowe urodzenie!

15.11.2019 r. zapadł wyrok, od którego będzie jeszcze złożone odwołanie. David Daleiden i tajni detektywi z Centrum Postępu Medycznego (CMP) zostali uznani za winnych i muszą zapłacić 2 miliony dolarów odszkodowania dla Planned Parenthood. Oświadczenie CMP po ogłoszeniu wyroku: "podczas gdy świadkowie Planned Parenthood przez sześć tygodni zeznawali pod przysięgą, że ujawnione nagrania są prawdziwe, stronniczy sędzia, blisko powiązany z Planned Parenthood spędził ten czas wpływając na jury w celu uzyskania wyroku skazującego. Jest to niebezpieczny precedens dla dziennikarstwa i praw obywatelskich, wynikających z pierwszej poprawki do Konstytucji USA. Jest ostrzeżeniem, że mówienie prawdy i krytyka elit nie są chronione przez prawo." Tą sprawę rozpatrzył sędzia Sądu Rejonowego w San Francisco, William Orrick III, który odmówił odsunięcia się od sprawy, gdy poprosiła go o to obrona, ujawniając jego powiązania ze stroną. Pamiętacie sędziego Clarence'a Thomasa? Mamy więc kolejnego "uczciwego" sędziego...

...”


Udostępniajcie, bo medycyna akademicka służy zarabianiu pieniędzy, umacnianiu władzy i depopulacji, a nie leczeniu ludzi... Zrozumienie tego faktu to pierwszy krok do zdrowia i profilaktyki, które krok po kroku omawiam w mojej książce, dodając również książkę kucharską dla zdrowego odżywiania. Jedna z czytelniczek książki napisała tak:


„Odczytuję na nowo Pana książkę (chyba po raz trzeci). Dorosłam do treści - musiałam wcześniej zagubić się w diecie surowej, diecie fod map, oraz innych błędnych teoriach. Doświadczyłam, że na moje jelita najbardziej szkodzi mi błonnik - u Pana jest to wyartykułowane a dopiero teraz czytam uważnie. Straciłam trzy miesiące z okładem. Serdecznie Panu za prawdę i rzetelność dziękuję”


Przeczytanie książki to pierwszy krok, ale trzeba zmiany wdrożyć. Jeżeli ktoś sam nie daje rady to zapraszam na elitarne Warsztaty Zdrowia dla małych grup, podczas których przerobimy to w praktyce:


1284 wyświetlenia108 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

108 Comments


Looking for unparalleled digital marketing solutions in California? Look no further! Our curated list showcases the top digital marketing companies in the Golden State. From SEO wizards to social media mavens, these agencies are equipped to elevate your online presence and drive revenue. Connect with the best digital marketing companies today and embark on a journey towards unparalleled online success.


Like

When scheduling deposition services in Bellevue, Washington, it's essential to choose court reporters known for their reliability and professionalism. Our team of court reporters excels in providing comprehensive deposition services, including real-time reporting and transcription. We understand the importance of accuracy and confidentiality in legal matters, making us the preferred choice for attorneys and law firms in the Bellevue area. Contact us today to schedule a court reporter and experience the difference in our service.

Like

SEO Service is the secret weapon for staying ahead in the competitive online landscape. Hustle Toronto offers industry-leading <a href="https://hustletoronto.com/what-we-do/search-engine-optimization-seo/" rel="nofollow">SEO Service</a> designed to elevate your website's visibility and performance. Their experienced team implements cutting-edge strategies to ensure your site ranks at the top of search engine results. Choose Hustle Toronto for unmatched SEO Service and secure your position as a leader in your industry.


Like

Building a strong brand presence is vital for success in the digital age, and Social Media Marketing is key to achieving this goal. Platforms like YouTube and Twitter offer avenues for businesses to showcase their values and engage with their audience authentically. With Hustle Toronto's comprehensive Social Media Marketing solutions, businesses can effectively boost their brand visibility and connect with consumers on a deeper level. Invest in Social Media Marketing to elevate your brand's online presence and stand out in the competitive market.

Like

<a href="https://hustletoronto.com/what-we-do/social-marketing/" rel="nofollow">Social Media Marketing</a> is a powerful tool for expanding your brand's reach. By creating engaging content and leveraging platforms such as LinkedIn and TikTok, businesses can connect with diverse audiences worldwide. Hustle Toronto specializes in optimizing Social Media Marketing campaigns, helping businesses increase their online presence and attract more customers. Stay relevant and accessible in today's digital landscape with strategic Social Media Marketing approaches.

Like
bottom of page