top of page

Pedo_wood

W dzisiejszym materiale kończę temat handlu organami płodów i abortowanymi, jeszcze żywymi dziećmi oraz pedofilii. Przypadkiem natknąłem się na rzekomą wypowiedź znanego aktora na ten temat...

W 2017 roku w programie Graham Norton Show w BBC Mel Gibson miał oświadczyć, że osoby, które kontrolują Hollywood osobiście uczestniczą w składaniu ofiar z dzieci i w pedofilii.

Podobno stwierdził, że: „każde studio w Hollywood jest kupowane i opłacane krwią niewinnych dzieci” i dodał: „Najcenniejszą walutą w Hollywood jest krew niemowląt [...] Dzieci są dla nich po prostu jedzeniem. Upajają się bólem i strachem, a im młodsze dziecko, tym lepiej [...] Zbierają krew dzieci i jedzą ich mięso, ponieważ myślą, że daje im to jakąś „siłę życiową”.


Kiedyś stwierdziłbym, że po prostu oszalał albo że to na pewno zmyślone, ale po zapoznaniu się z badaniami Stanford University (zobacz mój poprzedni artykuł i zamieszczony w nim fragment mojej książki), uważam, że jest to bardzo prawdopodobne... Nawet jeżeli tego nie powiedział w tym programie i w ogóle...


Rzekomy materiał został usunięty z YT (o ile tam był oczywiście)... Reuters stwierdził kategorycznie, że Mel nigdy tego nie powiedział... Fakt, że na własne uszy nie słyszałem, więc mam wątpliwości.


Z całą pewnością jednak, kiedy Mel został aresztowany w 2006 roku za jazdę pod wpływem alkoholu, policyjny zapis zawierał jego słowa: „jebani Żydzi… Żydzi są odpowiedzialni za wszystkie wojny na świecie. Czy jesteś Żydem?" Oficer dokonujący aresztowania, zastępca szeryfa hrabstwa Los Angeles, James Mee, akurat był Żydem, więc to upublicznił.


Co więcej, co jakiś czas okazuje się, że jakiś producent z Hollywood został oskarżony o pedofilię...


Na pewno słyszeliście o producencie filmowym Harveyu Weinsteinie oraz o miliarderze Jeffreyu Epsteinie (związanym z Billem Gatesem), który po raz pierwszy został skazany za pedofilię dekadę temu. Sprawę jednak udało się zamieść pod dywan jego adwokatom za pomocą wpływowych ludzi. Epstein odbywał jedynie karę ograniczenia wolności. Kiedy został ponownie aresztowany przypuszczano, że i tym razem się uniknie pobytu za kratami. Nowojorski sąd jednak nie zezwolił Epsteinowi na wyjście z aresztu, mimo że jego obrońcy proponowali 100 mln dolarów kaucji! To już na pewno nie jest teoria spiskowa.


W tym wypadku na celowniku był nie tylko Epstein, ale i inni ludzie, którzy werbowali nieletnie dziewczyny, a następnie odstępowali je, aby świadczyły seksualne usługi członkom elit. Lista osób, które przez lata były związane z Jeffreyem Epsteinem, obejmuje świat celebrytów, nauki, polityki i rodziny królewskie, w tym księcia Andrzeja – brata następcy tronu Wielkiej Brytanii.


Jeżeli wciąż nie dowierzasz to obejrzyj film „The Open Secret”

który wyjaśnia, w jaki sposób hollywoodzcy pedofile wzbudzają zaufanie dzieci i ich rodziców, manipulując nimi i obiecując im dalszą karierę. Powolny proces, napędzany ciągłą manipulacją i urokiem hollywoodzkiego stylu życia, zabiera dzieci ich rodzicom i zostawia je na łasce bogatych pedofilów. Producent filmu Gabe Hoffman oczywiście znalazł się na czarnej liście Hollywood. Powiedział: „Nie mamy żadnych ofert od głównych dystrybutorów, ponieważ Hollywood nie chce ujawniać swoich brudów” i dodał „Harvey Weinstein nie jest jedynym, który molestował osoby chcące zrobić karierę w Hollywood. Wiele takich hollywoodzkich zachowań nie zostało ujawnionych. To wierzchołek góry lodowej


Jim Carrey podobno też mówił o praktykowaniu rytualnego kanibalizmu w Hollywood, ale fact checkerzy twierdzą, że to bujda. Może mają rację, ale tego typu ludzie oceniali również moje artykuły medyczne, oparte o recenzowane badania kliniczne, pozbawione konfliktu interesów (zawsze podaję linki do sprawdzenia) oraz udostępnione z mediów głównego nurtu artykuły np. z Gazety Prawnej które... też okazały się dezinformacją, bo otwierały oczy mieszkańcom Matrixa.


Źródła i coś więcej w celu rozszerzenia wiedzy:


Udostępniajcie, bo celem elit jest władza absolutna i przejmowanie własności oraz depopulacja, a nie filantropia i leczenie ludzi... Zrozumienie tego faktu to pierwszy krok do wolności i zdrowia, a dalsze kroki przedstawiam w mojej książce: „Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes”. Jeden z czytelników napisał tak:


„Mam 34 lata. Jestem farmaceutą z prawie 10 letnim stażem. Jakiś czas temu zacząłem się interesować tzw. medycyną alternatywną i żywieniem optymalnym. Śledzę kanały na YT o tej tematyce i tak trafiłem na książkę Pana Jacka. Już wcześniej widziałem na własne oczy na czym polega „leczenie” w naszym polskim systemie ochrony zdrowia. Jako kierownik apteki mam do czynienia z przedstawicielami firm farmaceutycznych i z marnowaniem pieniędzy podatnika. To co jest opisane w książce jeszcze bardziej otworzyło mi oczy na cała tą patologię. Z tego powodu nie podoba mi się to, czym się zajmuję, ale na razie nie mam innego wyjścia i muszę pracować w tym bagnie. Za to w pracy staram się promować ideę samoleczenia i książkę Pana Jacka wśród kolegów a pacjentom doradzam rozsądną suplementację...”

Przeczytanie książki to ważny krok, ale niezbędne zmiany trzeba wdrożyć w życie. Jeżeli ktoś sam nie daje rady to zapraszam na elitarne Warsztaty Zdrowia dla małych grup, podczas których przerobimy to w praktyce:


1348 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page