top of page

Pedofilia jako "orientacja seksualna"?

Globaliści zadecydowali, że nasze (czyli płaskoziemców) postrzeganie pedofilii musi się zmienić! Widocznie jest im to potrzebne, żeby dalej bezkarnie korzystać (o tym korzystaniu artykuł już tu kiedyś był).


Lydia Lerma z Kolorado poczuła się zaskoczona, gdy usłyszała nowy modny termin “osoba, którą pociągają osoby małoletnie” zamiast po prostu - pedofil. Samo myślenie o szkodzie, jaką pedofil wyrządził jej synowi, który miał wtedy sześć lat, powoduje wielki ból. Wścieka się na grzecznie brzmiący termin. Wszelkie naciski na depenalizację pedofilii lub oznaczenie jej jako innej tolerowanej orientacji seksualnej (o tym za chwilę) są nie do przyjęcia, powiedziała gazecie The Epoch Times.


“To banda [tu słowa niecenzuralne]!” powiedziała o naukowcach wspierających akceptację pedofilii. “Staną w obliczu największego oporu, jaki kiedykolwiek widzieli. Społeczeństwo nie pozwoli na to!”


Skąd te słowa? W kręgach akademickich niektórzy zaczęli argumentować, że pedofilię należy uważać za inną orientację seksualną, a nie zaburzenie psychiczne.


Zaczęło się w 2018 r., kiedy studentka medycyny Miriam Heine, podczas konferencji TEDx na uniwersytecie w Würzburgu w Niemczech, wygłosiła prezentację zatytułowaną “Pedofilia jest naturalną orientacją seksualną”...


Organizacja TED natychmiast usunęła wideo w odpowiedzi na masowy sprzeciw online...

Przewodnik po programie dla TEDx powiedział, że kierowała się głównie dziełami prof. Dr. Klausa Michaela Beiera, kierownika instytutu seksuologii i medycyny seksualnej w Szpitalu Uniwersyteckim w Berlinie...

W swoich uwagach Heine powiedziała, że pedofilia jest “niezmienną orientacją seksualną”, podobnie jak heteroseksualność. “Nikt nie decyduje się być pedofilem; nikt nie może przestać być jednym z nich, Heine argumentowała podczas swojej wypowiedzi.


To było kilka lat temu, ale nie był to jednorazowy wybryk. Termin „osoba małoletnia” znalazł się na pierwszych stronach gazet po tym, jak profesor Allyn Walker użył(a) go podczas dyskusji na temat pedofilów w listopadzie 2021 r. Walker to kobieta, która zmieniła płeć na męską. Podczas promocji swojej książki, w wywiadzie dla Fundacji Prostasia skupiła się na wykorzystywaniu seksualnym dzieci. Powiedziała, że używanie terminu: osoba, którą pociągają osoby małoletnie jest mniej piętnująca niż pedofil. Wywiad spotkał się z ostrą krytyką. Tak ostrą, że w ciągu kilku tygodni Walker zrezygnował(a) z pracy jako asystent socjologii i profesora wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Old Dominion University w Wirginii.


Po ustąpieniu ze stanowiska Walker powiedział(a), że jej wypowiedzi były błędnie zrozumiane przez niektórych dziennikarzy. Obwiniła ich o nietolerancję wobec osób transpłciowych i że jej badania miały na celu zapobieganie wykorzystywaniu seksualnemu dzieci. Później Johns Hopkins University zatrudnił ją do pracy w Moore Center for Prevention of Child Sexual Abuse (zapobieganie molestowaniu dzieci!) w Baltimore...


Rosnąca akceptacja kulturowa

Nagłówek z listopadowego przeglądu teatralnego w Washington Post brzmiał: “Downstate” to sztuka o pedofilach. Sztuka charakteryzuje pedofilów jako skomplikowane i niespokojne ofiary surowych kar...


Jon Uhler jest 30-letnim doświadczonym terapeutą, który pracował z przestępcami seksualnymi w systemach więziennictwa w Pensylwanii i Południowej Karolinie. W trakcie swojej kariery oceniał setki pedofilów. Członek Stowarzyszenia Leczenia Nadużyć Seksualnych ( ATSA ), powiedział, że boi się, że pedofilia jest na drodze do depenalizacji i będzie uważana za coś normalnego. Powiedział, że specjaliści od leczenia przestępców seksualnych są teraz szkoleni, aby postrzegać ich jako ofiary traumy. Chodzi o to, że pedofile odtwarzają traumę, wybierając ofiarę w wieku, w którym byli sami wykorzystywani. Ale to nie jest prawda, dodał. „Naukowcy” czerpią informacje z wywiadów z pedofilami i uważają, że to prawda, a powinni zdawać sobie sprawę, że mają do czynienia z największymi oszustami na świecie.


Normalizacja / depenalizacja pedofilii może ostatecznie doprowadzić do poważnej zmiany kulturowej, przenosząc pedofilów do klasy chronionej. “Będą naciskać, aby uznać ją za orientację seksualną, co nadałoby jej status praw obywatelskich, powiedział ” Uhler.

Powiedział też, że jeśli tak się stanie, pracodawcy nie będą już mogli „dyskryminować” pedofilów w takich obszarach, jak zatrudnienie np. w szkole...


A jeśli nastolatki otrzymają prawo do decydowania, czy chcą przeprowadzić operację zmiany płci czy wziąć hormony, aby przynajmniej spróbować, może to pomóc pedofilom w podjęciu swoich działań. Powiedział, że jeśli dzieci mogą legalnie decydować, co mogą zrobić ze swoimi ciałami, pedofile mogą argumentować, że powinny mieć możliwość wyrażenia zgody na akt seksualny.

Powiedział też, że opinia publiczna nie rozumie tego, co się dzieje. Dodał, że jest to jeden z kluczowych problemów naszych czasów. Ja to nazywam Matrixem. Większość jednak nie rozumie tej iluzji normalności.


Pedofilia wciąż pozostaje na liście zaburzeń psychicznych, ale to tylko kwestia czasu, zanim to oznaczenie zostanie usunięte. Ostatecznym celem jest obniżenie wieku, w którym małoletni może wyrazić zgodę na seks.


Na razie to tylko wizja, ale są też konkrety. Dziennik Daily Mail ujawnił, że tysiące skazanych pedofilów w Kalifornii jest wypuszczanych z więzienia niecały rok po skazaniu za gwałt, sodomię i wykorzystywanie seksualne dzieci poniżej 14 roku życia. Ustawa senacka 145 w Kalifornii, uchwalona w 2020 r., rozszerzyła ustawę zezwalającą sędziom na dyskrecję przy rozważaniu, czy osoby uprawiające seks homoseksualny z nieletnimi powinny być rejestrowane jako przestępcy seksualni. W poprzednim prawie, uchwalonym w Kalifornii w 1944 r, sędziowie mieli prawo wykluczyć takie osoby z rejestracji, jeśli nie były one starsza niż 10 lat od małoletniego. Np. 24-latek uprawiający seks z 14-latkiem może uniknąć umieszczenia w rejestrze przestępców seksualnych.


Wracając do Lermy. Jej dążenie do sprawiedliwości znalazło się na pierwszych stronach gazet w 2018 r. po tym, jak z powodzeniem wytropiła sprawcę molestowania jej syna, mężczyznę, który po aresztowaniu i zwolnieniu za kaucją zniknął. Lerma odnalazła go w Meksyku na parkingu sklepu spożywczego. Jej sukces w zlokalizowaniu Andrew Vanderwala doprowadził do jego aresztowania i skazania za molestowanie jej syna i innego dziecka.

Pamięta to drżenie, gdy zauważyła go w Ciudad Cuauhtemoc ze swojego wynajętego samochodu. “Odczułam wściekłość, jakbym mogła wyjść i zabić go” wspomina. Powiedziała, że nawet jeśli pedofile sami byli molestowani seksualnie, nie daje im to pozwolenia na robienie tego samego. Powiedziała, że też była ofiarą wykorzystywania seksualnego w młodości, ale nie stała się przestępcą.


Teraz, w swojej pracy z Fundacją Lydia Lerma, pomaga rodzicom ścigać sprawców uciekających przed wymiarem sprawiedliwości. Korzysta z profesjonalnych i społecznościowych sieci, aby rozpowszechniać zdjęcia zbiegów, których śledzi na całym świecie.


Źródło:


Sprawę Trynkiewicza znacie zapewne z mediów, z których wynika, że on nie ma zamiaru zaprzestać przemocy seksualnej wobec dzieci, że nie żałuje tego, co zrobił, nie odczuwa dyskomfortu z faktu posiadania takich potrzeb seksualnych...

W kwietniu 2021 roku został skazany przez Sąd Rejonowy w Gostyninie na sześć lat pozbawienia wolności za posiadanie pornografii dziecięcej

Ale wg Nowego Światowego Ładu NWO będzie przecież zupełnie normalny...


A propos konferencji TEDx, w mojej książce „Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes” tak wspomniałem o jednej z nich:

„...Bill Gates na jednej z konferencji TED (organizacji non-profit zajmującej się rozpowszechnianiem… wielkich idei!) powiedział: „dziś świat ma 6,8 miliardów ludzi i zmierza w kierunku 9 miliardów. Jeżeli teraz wykonamy kawał dobrej roboty, pracując nad nowymi szczepionkami, opieką medyczną, przedsięwzięciami w kierunku zdrowej reprodukcji, to możemy obniżyć tę liczbę o jakieś 10 lub 15%”. Czyli – oblicz sam, to Ci wyjdzie – że możemy zabić lub zapobiec urodzeniu się nawet miliarda ludzi! Gates jasno deklaruje, że szczepionki, „opieka medyczna” i aborcje stanowią realną i właściwą metodę redukcji populacji o miliard ludzi!!! Ale zapewne nie chodziło mu o dowolnie wybranych ludzi. Ponieważ działania Planned Parenthood są sponsorowane, więc jasne jest, że skierowane są do ubogiej, głównie czarnoskórej części populacji. Nie wierzysz? Obejrzyj wystąpienie Billa dostępne na stronie TED, wykład Innovating to Zero:

https://www.ted.com/talks/bill_gates#t-260163 (od 4:45 min.)


[...] Dużo więcej wypowiedzi Billa Gatesa na ten temat znajdziesz w kolejnym filmie, w którym nawet chwali się, że jego ojciec był jednym z szefów Planned Parenthood oraz opowiada o jego związku z Rockefellerami:


Niestety już za późno. Te 2 filmy zostały z YT usunięte, ale podczas pisania książki jeszcze były!

Świat o tym nie zapomni i my nie zapomnimy!


Udostępniaj dla dobra własnych i wszystkich dzieci!


295 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page